O autodopravě Sedlák

Již 23 let zkušeností v autodopravě

Poskytujeme již více než 23 let svým zákazníkům komplexní služby v oblasti tuzemské silniční nákladní i osobní dopravy, rozvozu a distribuce zboží. Během této doby jsme získali mimo stálé pozice na českém trhu i velmi cenné zkušenosti. Autodoprava Sedlák je složena z převážně rodinných příslušníků, díky nimž zajišťujeme nejvyšší míru spolehlivosti, rychlosti a kvality přepravy s cílem nabídnout nejen v regionu Vysočina stabilní přepravní služby. Jde o ryze českou dopravní firmu sídlící v Humpolci, jejímž vlastníkem je fyzická osoba – Miroslav Sedlák.

Profesionální autodoprava

Příjemné vystupování a samostatnost při realizaci nakládek, přeprav a vykládek je u našich pravidelně školených řidičů samozřejmostí. Přestože nejsme velká autodopravní firma, spolupracujeme nejen s malými, ale i velkými společnostmi, kterou je například pivovar Bernard, pro nějž jsme v minulosti realizovali zásobování restaurací, obchodů a skladů napříč Českou republikou.

Moderní vozový park

Za dobu našeho působení jsme firmu vybavili moderními vozy, abychom uspokojili většinu požadavků široké skupiny našich zákazníků. V současné době disponuje náš vozový park třemi nákladními vozidly s přepravitelnou hmotností od 550kg až po 9,7t a jedním vozidlem pro dopravu až devíti osob včetně řidiče. Díky pravidelné údržbě vozového parku garantujeme vysokou technickou spolehlivost.

Pojištění přepravy

Reference stálých a dlouhodobých klientů, ale i růst vozového parku, potvrzují rostoucí oblibu naší autodopravy. Veškeré přepravované zboží má sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu silničního dopravce u České pojišťovny, a. s.

Poptávka přepravy zboží a osob

Ať už hledáte jakékoliv služby v oboru nákladní i osobní autodopravy, neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku. Rádi poradíme a připravíme nabídku na míru Vašim potřebám v co nejkratším možném čase. Cena dopravy určujeme vždy po individuální domluvě se zákazníkem.

Historie autodopravy

1992

Založení firmy na základě koncesní listiny a živnostenského listu.

1993

Založení živnostenského oprávnění zaměřeného na opravy silničních vozidel a opravy motorových vozidel.

1994

Koupě bývalého zemědělského stavení v obci Petrovice u Humpolce a jeho následná rekonstrukce a vytvoření vlastního zázemí pro parkování a opravu nákladních i osobních vozidel.

2011

Rozšíření vozového parku: Fiat Ducato, přívěsný vozík AGADOS. Rozšíření nabídky služeb o přepravu osob.

2014

Rozšíření vozového parku: DAF CF.

2015

Aktualizace pojištění přepravovaného nákladu a osob u České pojišťovny, a. s.
Vytvoření nových webových stránek.

V jaké dopravě jsme nejlepší?

Nákladní autodoprava

Osobní autodopravaSeriózní vystupování, spolehlivost a flexibilita je u nás samozřejmostí. “